Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
DSC_0288.jpg
DSC_0091.jpg
DSC_0306.jpg
DSC_0142.jpg
DSC_0292.jpg
DSC_0251.jpg
DSC_0198.jpg
   Znajdujesz się tutaj  »  Aktualności  »   Aktualne projekty z zakresu Nadzorów Budowlanych

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

EUDECO Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Miła 2, 00-180 Warszawa
tel.: +48 618 433 271
e-mail: office@eudeco.pl

więcej

Wspierają Nas

Cathay

Aktualne projekty z zakresu Nadzorów Budowlanych

Niedawno zakończone projekty

  • Inwestor Zastępczy przy inwestycji polegającej na rozbudowie i nadbudowie pięciokondygnacyjnego budynku biurowego Lubelskiego Domu Technika NOT Sp. z o.o., zlokalizowanego w Lublinie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3. Łączna powierzchnia nadbudowanych kondygnacji wyniesie 2 009,52 m2, w tym lokali biurowych o powierzchni 1 498,64 m2.

  • Inwestor Zastępczy przy inwestycji polegającej na budowie budynku biurowego 2-kondygnacyjnego z garażem podziemnym w Lublinie przy ul. Jana Pawła II 13 o powierzchni ogółem 5 617,49 m2.

  • Inwestor Zastępczy przy inwestycji polegającej na realizacji projektu mieszkaniowego w Poznaniu, dzielnica – Dębiec dla I etapu (docelowo 530 mieszkań realizowanych w 4 etapach) oraz projektu Galerii Handlowej.

  • Inwestor Zastępczy przy inwestycji polegającej na przebudowie 3 hali zlokalizowanych w Poznaniu przy ul. Syreniej o powierzchni około 25 tys. m2.
  • Inspektor Nadzoru przy inwestycji polegającej na realizacji budowy zespołów mieszkalno-usługowych z podziemną halą garażową i zagospodarowaniem terenu w rejonie ulicy Palacza/Heweliusza w Poznaniu Hevelia. 174 lokale mieszkalne oraz 9 lokali usługowych.

  • Koordynacja realizacji inwestycji polegającej na budowie budynku konsulatu na terenie jednej z Ambasad w Warszawie.
  • Inspektor Nadzoru przy inwestycji polegającej na budowie budynku biurowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą zlokalizowanego w Warszawie w oparciu o certyfikację BREEAM.
  • W sierpniu 2013 Eudeco zakończyło i rozliczyło wraz z optymalizacją kosztów Inwestycję  w roli Inwestora Zastępczego polegająca na budowie pawilonu handlowo- usługowego z układem drogowym oraz infrastrukturą zlokalizowanym w Lublinie przy ul. Koncertowej o powierzchni najmu ok. 4 tys. m2.

  • Pełno branżowy Nadzór nad rozbudową Fabryki Imperial Tobacco w Jankowicach k/Tarnowa Podgórnego przy ul. Przemysłowej. Realizacja dwóch kolejnych etapów - hale produkcyjno-magazynowe wraz z adaptacją części pomieszczeń w budynku biurowo-socjalnym (ok. 13 tys. m2).


Powrót